Enno Hallek väggobjekt

Enno Hallek väggobjekt
Enno Hallek väggobjekt
Enno Hallek väggobjekt
Enno Hallek väggobjekt

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ENNO HALLEK (född 1931): Väggskulptur, signerad a tergo Enno Hallek i blyerts, bemålat träobjekt, ca 108x120 cm

Smärre slitage

500151

2017-11-10