Anita Graffman textil

Anita Graffman textil
Anita Graffman textil
Anita Graffman textil
Anita Graffman textil
Anita Graffman textil
Anita Graffman textil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANITA GRAFFMAN, väggtextil, landskapsmotiv, signerad samt daterad 1990, ca 169x159 cm

smärre slitage

500159

2017-11-10