Marja Gräset Andersson textil

Marja Gräset Andersson textil
Marja Gräset Andersson textil
Marja Gräset Andersson textil
Marja Gräset Andersson textil
Marja Gräset Andersson textil
Marja Gräset Andersson textil

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

MARJA GRÄSET ANDERSSON (Finland, född 1942): "I gungparken", väggtextil, signerad Gräset, ca 230x245 cm

Smärre slitage

500164

2017-11-10