Portfolio Norrut 85
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORRUT 85 PORTFOLIO: portfölj med fyra grafiska blad, 1985, signerade och numrerade 33/80. Omfattar: Lennart Aschenbrenner "Terra", Nils Kölare "Ifegena", LG Lundberg "Hat trick", Harald Lyth "Fruktbart"
S. 81x60 cm
I mapp
500177
2017-11-11