Portfolio Norrut 85

Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85
Portfolio Norrut 85

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

NORRUT 85 PORTFOLIO: portfölj med fyra grafiska blad, 1985, signerade och numrerade 33/80. Omfattar: Lennart Aschenbrenner "Terra", Nils Kölare "Ifegena", LG Lundberg "Hat trick", Harald Lyth "Fruktbart"
S. 81x60 cm

I mapp

500177

2017-11-11