Galerie Maeght Klaphec Kienholz Tapies Calder mfl
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GALERIE MAEGHT PARIS, utställningsaffischer, 11 st: Lindner, Takis, Kienholz, Klaphec, Arakawa, Titus-Carmel, Adami, Ubac, Tapies, Calder, Bram van Velde, 1980-tal, varierande mått
Oramade, skador, veck
500180
2017-11-11