Galerie Maeght Klaphec Kienholz Tapies Calder mfl

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GALERIE MAEGHT PARIS, utställningsaffischer, 11 st: Lindner, Takis, Kienholz, Klaphec, Arakawa, Titus-Carmel, Adami, Ubac, Tapies, Calder, Bram van Velde, 1980-tal, varierande mått

Oramade, skador, veck

500180

2017-11-11