Vintageposter 1930-tal Sport och affischkonst
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CAMPA I ULFSVIK CAMPING - vid Mörkarfjärden, 1930-tal, N.G Granath, J. Olséns litogr. Anst. Sthlm, litografisk affisch, vintage, bladstorlek ca 90x60 cm.
Original Lithograph Vintage Poster
Oramad,
500189
2017-11-21