Mikhail Chemiakin färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKHAIL CHEMIAKIN (född 1943): "Ther burden of life", signerad, numrerad, färglitografi, ca 70x50 cm

500203

2017-11-11