Tobo-skidan 1940 Sport och affischkonst
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOBO-SKIDAN - A-B TOBO SKIDFABRIK, NA, J. Olséns Litografiska. Anst. Sthlm 1940, litografisk affisch, 101x71 cm,
Original Lithograph Vintage Poster
Oramad, hål, kantskador/fläckar i marginalen,
500204
2017-11-21