Tobo-skidan 1940 Sport och affischkonst

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOBO-SKIDAN - A-B TOBO SKIDFABRIK, NA, J. Olséns Litografiska. Anst. Sthlm 1940, litografisk affisch, 101x71 cm,

Original Lithograph Vintage Poster

Oramad, hål, kantskador/fläckar i marginalen,

500204

2017-11-21