En samlares hem Oljemålning
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): "Dödsbädden", monogramsignerad och daterad -98, olja på duk, ca 19x24 cm
Kuntoraportti
Ytskada
500208
Päivämäärä:
2017-11-13