En samlares hem Oljemålning

En samlares hem Oljemålning
En samlares hem Oljemålning
En samlares hem Oljemålning
En samlares hem Oljemålning
En samlares hem Oljemålning
En samlares hem Oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): "Dödsbädden", monogramsignerad och daterad -98, olja på duk, ca 19x24 cm

Kuntoraportti

Ytskada

500208

Päivämäärä:

2017-11-13