Sam Arsenius oljemålning

Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAM ARSENIUS (1857-1912): Sommar landskap, signerad och daterad Sam Arsenius 1909, olja på duk, ca 25x28 cm

500210

2017-11-15