Einar Forseth krita och blyerts

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Landskap med fiskare och fiskenät, signerad och daterad Einar Forseth 1948, krita och blyerts, 18x25,5 cm

500215

2017-11-15