Lampbord intarsia

Lampbord intarsia
Lampbord intarsia
Lampbord intarsia
Lampbord intarsia
Lampbord intarsia
Lampbord intarsia

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMPBORD, intarsia, 1 par, 1900-talets mitt, central pelarfot, höjd ca 57, diameter 53 cm

Visst slitage

500219

2017-11-11