Gripsholms Slott oljemålning

Gripsholms Slott oljemålning
Gripsholms Slott oljemålning
Gripsholms Slott oljemålning
Gripsholms Slott oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gripsholms Slott, olja på duk, ca 28x40 cm
PROVENIENS: Äldre släktgård, Alfta, Hälsingland

Smärre krackeleringar

500229

2017-11-11