Bordsplateau empirestil

Bordsplateau empirestil
Bordsplateau empirestil
Bordsplateau empirestil
Bordsplateau empirestil
Bordsplateau empirestil
Bordsplateau empirestil
Bordsplateau empirestil
Bordsplateau empirestil
Bordsplateau empirestil
Bordsplateau empirestil

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPLATEAU, 18/1900-tal, förgylld mässing, empirestil, genombruten kant, ca 34x28 cm

Bruksslitage

500251

2017-11-16