Bordspendyl i empire

Bordspendyl i empire
Bordspendyl i empire
Bordspendyl i empire
Bordspendyl i empire
Bordspendyl i empire
Bordspendyl i empire

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 500 SEK

BORDSPENDYL, empire, 1800-talets början, signerad Maire Fecit a Paris, motiv med antik yngling med pilbåge samt troféknippe, i förgylld brons, emaljerad urtavla, höjd 31 cm, pendel och nyckel finns

Emaljskador, kogret saknas

500262

2017-11-11