En samlares hem Fotoramar

En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar
En samlares hem Fotoramar

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTORAMAR, 12 st, huvudsak 1900-talets början, trä, metall, höjd 7-30 cm

Skador

500273

2017-11-12