SM slalom Malmberget Sport och affischkonst

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SM I SLALOM MALMBERGET 11-13 mars 1955, signerad i plåten Bommelin-Werle (Frank Bommelin - Per Werle), J.Olséns Lito Sthlm 1955, litografisk affisch, vintage, bladmått ca 100x70 cm,

Original Lithograph Vintage Poster

Zustandsbeschreibung

Oramad, kantrevor, Original Lithograph Vintage Poster

500276

2017-11-21