En samlares hem Ramar

En samlares hem Ramar
En samlares hem Ramar
En samlares hem Ramar
En samlares hem Ramar
En samlares hem Ramar
En samlares hem Ramar
En samlares hem Ramar
En samlares hem Ramar

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAMAR, 2 st, krönta med krona, 1800-tal, förgyllda, glasade, höjd ca 63x43 vardera

Slitage, en knona lös

500279

2017-11-12