Pojkar med vindruvor och melon oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERICH BAMLER (omkring 1900), efter Murillo: Pojkar med vindruvor och melon, signerad Erich Bamler nach Murillo München, olja på duk, ca 126x94 cm

500289

2017-11-13