Vitrinskåp Holland

Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, med vitrinöverdel, Holland 1800-tal, fanérat i mahogny, dekor i s.k. bloemen marqueterie, draghandtag i mässing, höjd ca 216, 152x45 cm

Nyckel saknas, en låda låst, sprickor, fanérskador, lösa listdelar medföljer

500290

2017-11-13