Vitrinskåp Holland
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, med vitrinöverdel, Holland 1800-tal, fanérat i mahogny, dekor i s.k. bloemen marqueterie, draghandtag i mässing, höjd ca 216, 152x45 cm
Nyckel saknas, en låda låst, sprickor, fanérskador, lösa listdelar medföljer
500290
2017-11-13