Anders Kallenberg oljemålning

Anders Kallenberg oljemålning
Anders Kallenberg oljemålning
Anders Kallenberg oljemålning
Anders Kallenberg oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS KALLENBERG (1834-1902): Gårdsmotiv, olja på pannå, signerad, ca 30 x 48 cm

500292

2017-11-11