Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Geometrisk komposition, färgserigrafi, signerad och daterad C Göran Karlsson -81, numrerad 2/60, ca 77 x 57 cm
500297
2017-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här