Allmogeinteriör oljemålning
Vollendet
2017-11-13
500299
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Allmogeinteriör med figurer, olja på duk, ca 41x34 cm