Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKIRN, ASKAR, BRUK med lock, lackarbete, 1900-talets första hälft, skrinets höjd 24 cm
Slitage, burk med skada, skrin saknar lås
500316
2017-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här