En samlares hem Lackarbeten

En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten
En samlares hem Lackarbeten

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKIRN, ASKAR, BRUK med lock, lackarbete, 1900-talets första hälft, skrinets höjd 24 cm

Slitage, burk med skada, skrin saknar lås

500316

2017-11-13