En samlares hem Stadsvapaen

En samlares hem Stadsvapaen
En samlares hem Stadsvapaen
En samlares hem Stadsvapaen
En samlares hem Stadsvapaen
En samlares hem Stadsvapaen
En samlares hem Stadsvapaen
En samlares hem Stadsvapaen
En samlares hem Stadsvapaen
En samlares hem Stadsvapaen
En samlares hem Stadsvapaen
En samlares hem Stadsvapaen
En samlares hem Stadsvapaen

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA, ASKFAT, SPÄNNE, SKULPTUR, SKÖLD, 5 dlr, 1900-tal, delvis Rysslands stadsvapen

Slitage

500323

2017-11-13