Platta pietra dura

Platta pietra dura
Platta pietra dura
Platta pietra dura
Platta pietra dura
Platta pietra dura
Platta pietra dura
Platta pietra dura
Platta pietra dura

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLATTA, 1900-talets andra hälft, Agra, Indien, pietra dura, dekor av Taj Mahal, etikettmärkt, ca 30,5x26 cm

Mindre nagg

500325

2017-11-11