Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLATTA, 1900-talets andra hälft, Agra, Indien, pietra dura, dekor av Taj Mahal, etikettmärkt, ca 30,5x26 cm
Mindre nagg
500325
2017-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här