Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELIS RYBERG (1919-1985): Stockholmsmotiv utsikt mot fåfängan, signerad Elis Ryberg, provtryck, färglitografi, ca 51x62 cm.
500338
2017-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här