Elis Ryberg litografi

Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): Stockholmsmotiv utsikt mot fåfängan, signerad Elis Ryberg, provtryck, färglitografi, ca 51x62 cm.

500338

2017-11-11