Alfred Hermann Helberger, Landskap

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED HERMANN HELBERGER (1871-1946): Landskap, monogramsignerad, olja på duk, ca 95x135,5 cm

500347

2017-11-11