Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALFRED HERMANN HELBERGER (1871-1946): Landskap, monogramsignerad, olja på duk, ca 95x135,5 cm
500347
2017-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här