Salvador Dali skulptur
Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Vénus à la Girafe
Märkt Dali och numrerad 927/1000, silverpatinerad brons, höjd 56,5 cm, gjutarstämplar för Venturi Arte, Bologna
Edition Euro Art, Wien
Smärre patina
500350
2017-11-12