En samlares hem Fönster

En samlares hem Fönster
En samlares hem Fönster
En samlares hem Fönster
En samlares hem Fönster

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

FÖNSTER, 1900-tal, blyinfattat med flerfärgat glas, ca 87x61 cm

Skador

500354

2017-11-13