Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERBERT WALÅS (Född 1912), olja på papper, signerad Walås, på ramens baksida märkt "Värnamo marknad 1946" samt "Längtan 1948", ca 88 x 78 cm
Ej examinerad ur ram.
500362
2017-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här