Herbert Walås oljemålning

Herbert Walås oljemålning
Herbert Walås oljemålning
Herbert Walås oljemålning
Herbert Walås oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERBERT WALÅS (Född 1912), olja på papper, signerad Walås, på ramens baksida märkt "Värnamo marknad 1946" samt "Längtan 1948", ca 88 x 78 cm

Ej examinerad ur ram.

500362

2017-11-11