En samlares hem Ramar

En samlares hem Ramar
En samlares hem Ramar
En samlares hem Ramar
En samlares hem Ramar

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMAR, 2 st, omkring 1900, svartmålad med pastellage, resp med dekor i förgylld metall, ca 44x38 resp 35x23 cm

Smärre slitage

500365

2017-11-13