En samlares hem Ramar

En samlares hem Ramar
En samlares hem Ramar
En samlares hem Ramar
En samlares hem Ramar

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, 2 st, 1800-tal, förgyllda, varav en krönt med krona, ca 40x37 resp 44x32 cm

Slitage, spricka, ett dekorelement saknas

500369

2017-11-13