Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAMAR, 2 st, 1800-tal, förgyllda, varav en krönt med krona, ca 40x37 resp 44x32 cm
Slitage, spricka, ett dekorelement saknas
500369
2017-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här