Axel Fridell oljemålning

Axel Fridell oljemålning
Axel Fridell oljemålning
Axel Fridell oljemålning
Axel Fridell oljemålning
Axel Fridell oljemålning
Axel Fridell oljemålning
Axel Fridell oljemålning
Axel Fridell oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

7 000 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935), "Reymersholm", signerad A Fridell, daterad 1919, olja på pannå, ca 45 x 55 cm

500387

2017-11-11