En samlares hem lackdosor

En samlares hem lackdosor
En samlares hem lackdosor
En samlares hem lackdosor
En samlares hem lackdosor
En samlares hem lackdosor
En samlares hem lackdosor

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LACKDOSOR, 2 st, Ryssland, signerade och daterade 1926, diameter ca 6 resp 8 cm

den större med mindre skador

500402

2017-11-12