Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgyllt fodral med träskurna detaljer samt pastellage, ca 68x37 cm, nyckel och pendel medföljer

500416

2017-11-11