Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUPKOPPAR, (6) silver, 1900-tal, 6 st. E Löfman, MGAB, svenska stämplar, samt MEMA (med emaljmärke), i etui, höjd ca 5 cm, vikt ca 244 gram,
500420
2017-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här