Suppkoppar

Suppkoppar
Suppkoppar
Suppkoppar
Suppkoppar
Suppkoppar
Suppkoppar
Suppkoppar
Suppkoppar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUPKOPPAR, (6) silver, 1900-tal, 6 st. E Löfman, MGAB, svenska stämplar, samt MEMA (med emaljmärke), i etui, höjd ca 5 cm, vikt ca 244 gram,

500420

2017-11-11