Salsskåp 1800-tal

Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal
Salsskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALSSKÅP, 1800-/1900-tal, bemålad furu, ej originalbeslag, dörrpar samt 2 lådor, 2 + 2 hyllplan, nyckel saknas, höjd ca 216, 140 x 53 cm

Bruksslitage, senare bemålning, färgbortfall, äldre, gustavianska beslag

500431

2017-11-11