Stellan Mörner oljemålning

Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Globetrottern har blivit gammal och minns barndommens vansinnen, signerad Mörner, daterad a tergo Waldermarsudde 1971, olja på duk, ca 45x61 cm

fläckar

500443

2017-11-12