Lars Erik Falk färgserigrafi

Lars Erik Falk färgserigrafi
Lars Erik Falk färgserigrafi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922): Abstrakt komposition, signerad och daterad Falk 2000, numrerad 31/50, färgserigrafi, bladstorlek ca 16x31 cm

500446

2017-11-12