Bord Georg Henscher

Bord Georg Henscher
Bord Georg Henscher
Bord Georg Henscher
Bord Georg Henscher
Bord Georg Henscher
Bord Georg Henscher
Bord Georg Henscher
Bord Georg Henscher

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORD, 1 par, England, inköpta på Georg Henscher, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, ca 54, 51x42 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre ytskador, ett bord ngt blekt

500453

2017-11-18