Fernandez Arman färglitografi
2017-11-12
500454
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med fioler, signerad Arman, 93/200, färglitografi, 45x40 cm