Enrico Baj färgetsning
2017-11-12
500466
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ENRICO BAJ (1924-2003): Komposition, "Hommage à Marcel Duchamp", 1970, signerad och numrerad BAJ, XXXIV/XXXIV, färgetsning, bladmått ca 31x41 cm