Hiroko Kimura

Hiroko Kimura
Hiroko Kimura
Hiroko Kimura
Hiroko Kimura

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HIROKO KIMURA, (Japan/Sverige, född 1934): "Angenäm dag", signerad och daterad Kimura -89, akvarell, 41x32 cm
Inköpt Galleri Kulör

500468

2017-11-14