Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HIROKO KIMURA, (Japan/Sverige, född 1934): "Angenäm dag", signerad och daterad Kimura -89, akvarell, 41x32 cm
Inköpt Galleri Kulör
500468
2017-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här