Claes E. Giertta väggskulptur

Claes E. Giertta väggskulptur
Claes E. Giertta väggskulptur
Claes E. Giertta väggskulptur
Claes E. Giertta väggskulptur
Claes E. Giertta väggskulptur
Claes E. Giertta väggskulptur
Claes E. Giertta väggskulptur
Claes E. Giertta väggskulptur
Claes E. Giertta väggskulptur
Claes E. Giertta väggskulptur
Claes E. Giertta väggskulptur
Claes E. Giertta väggskulptur
Claes E. Giertta väggskulptur
Claes E. Giertta väggskulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CLAES GIERTTA, väggskulptur, mässing, i form av ett skepp, signerad, höjd ca 110, bredd ca 75 cm

Smärre slitage

500474

2017-11-12