Bengt Elde oljemålning

Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BENGT ELDE (1939-2015): Jul i tomteskogen, olja på pannå 37x117 cm, signerad Elde

500487

2017-11-12