Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BENGT ELDE (1939-2015): Jul i tomteskogen, olja på pannå 37x117 cm, signerad Elde
500487
2017-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här